Užpildykite užklausos formą

INFORMACIJA APIE KOMISINIO ATLYGINIMO ATASKAITĄ UŽ 2021 METUS

2022 m. Sausio 12 d.

Vykdydami LR Mokėjimo įstatymo 62 str. reikalavimus, informuojame, kad Jums parengta(-os) komisinio atlyginimo ataskaita(-os) už 2021 metus. Komisiniu atlyginimu vadinami mokesčiai, kuriuos Unija taiko už teikiamas paslaugas, pagal paslaugų įkainius. Komisinio atlyginimo ataskaitoje nurodyta, kiek pagal Unijoje taikomus įkainius, nariai/klientai 2021 metais sumokėjo komisinių mokesčių už paslaugų naudojimąsi 2021 metais.

Atkreipiame dėmesį, jog komisinio atlyginimo ataskaita yra suformuojama kiekvienai nario/kliento turimai mokėjimo sąskaitai atskirai ir yra nemokama. Ataskaita(-os) už praėjusius kalendorinius metus yra parengiama(-os) iki sekančių metų pirmojo ketvirčio pabaigos. Nutraukus sąskaitos sutartį, komisinio atlyginimo ataskaita  pateikiama už laikotarpį nuo kalendorinių metų pradžios iki sąskaitos sutarties nutraukimo dienos.

Dėl informacijos, kaip Unijos nariai/klientai gali gauti komisinio atlyginimo ataskaitą(-as) už 2021 metus, susisiekite tel. +370 699 52132 arba el. paštu kupiskenai@kreda.lt.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai
Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.