Užpildykite užklausos formą

Google Pay™

„Google Pay“ yra greitas, paprastas ir saugus būdas mokėti „Android“ įrenginiu su KREDA kortele. Mokėkite daugelyje parduotuvių visame pasaulyje, kur priimami bekontakčiai mokėjimai. Spustelėkite čia, jei norite rasti daugiau informacijos apie „Google Pay“.

Google Pay yra Google LLC prekinis ženklas.

Empty

🗸 Paprasta aktyvacija

Pridėkite „KREDA Prepaid Mastercard®” mokėjimo kortelę akimirksniu prie „Google Pay“ programėlės.

🗸 Greita

„Google Pay“ yra greitesnė ir paprastesnė mokėjimo priemonė nei mokėjimas fizine kortele. Atsiskaitykite greitai parduotuvėse, internetinėse svetainėse ir programėlėse.

🗸 Bekontakčiai mokėjimai

Paveikslėlis3„Google Pay“ priimama daugumoje vietų Lietuvoje ir visame pasaulyje. Atsiskaityti galite mokėdami visur, kur matote bekontakčių mokėjimų simbolį.

🗸 Patogu

Atlikite bekontakčius mokėjimus savo „Android“ telefonu – atrakinkite telefoną ir tiesiog priglauskite jį prie skaitytuvo, kol pamatysite varnelę.

🗸 Paprasta ir saugu

„Google Pay“ naudodama vieną iš pažangiausių pasaulyje saugos infrastruktūrų apsaugo jūsų mokėjimo informaciją naudodama kelis saugos lygius, kad jūsų paskyra būtų saugi.

 

 

 

Kabutes Kreda Googlepaysteps

 

Įrenginiai suderinami su „Google Pay“

Google Pay veikia su daugeliu „Android“ įrenginių, kuriuose palaikoma NFC technologija ir naujesnė nei 5.0 ar versijos „Android“ operacinė sistema.

„Google Pay“ taip pat galite atsiskaityti ir išmaniuoju laikrodžiu, kuris naudoja naujesnę nei Watch OS 3 operacinę sistemą.

Watch Phone New Kreda

 

Kaip atsiskaityti naudojant „Google Pay“?

„Google Pay“ galite atsiskaityti visur, kur matote bekontakčius atsiskaitymo simbolius. Norėdami atlikti bekontakčius mokėjimus, išmaniojo telefono nustatymuose įjunkite NFC.

2 4 Steps Atsiskaitymo Kreda

Dažniausiai užduodami klausimai apie „Google Pay“.

Kas yra “Google Pay” ir kaip ji veikia?

„Google Pay“ yra paprasta, greita ir saugi mobiliųjų mokėjimų paslauga, leidžianti atlikti bekontakčius mokėjimus suderinamu „Android“ įrenginiu bekontakčiuose terminaluose parduotuvėje, internete ir mobiliose programėlėse. Norint naudoti „Google Pay“, KREDA mokėjimo kortelė turi būti susieta su „Google Pay“ programėlėje.

Ar „Google Pay“ atsiskaitymai yra saugus?

Taip. Naudojant telefoną bekontakčiams mokėjimams atlikti, „Google Pay“ nesiunčia jūsų mokėjimo kortelės numerio kartu su mokėjimu. Naudojamas užkoduotas virtualus sąskaitos numeris atvaizduoti jūsų informacijai, todėl jūsų tikri kortelės duomenys yra saugūs.

Ar galima Android įrenginyje pridėti kelias korteles prie ,,Google Pay“?

Taip, galite pridėti ir kelias korteles prie ,,Google Pay“ suderinamuose Android įrenginiuose ir pasirinkti pagrindinę KREDA mokėjimo kortelę.

Ar atsiskaitant „Google Play“ reikia suvesti PIN kodą?

Kai naudojate ,,Google Pay“, kai kuriais atvejais atliekant operacijas, viršijančias leistiną bekontakčio atsiskaitymo limitą, galite būti paprašyti įvesti fizinės kortelės PIN kodą prekybininko terminale.

Ar galima atsiskaityti su ,,Google Pay“ užsienyje?

Su ,,Google Pay“ galite atsiskaityti daugelyje programėlių ir interneto svetainių, o taip pat fizinėse parduotuvėse visame pasaulyje – ten, kur priimami bekontakčiai mokėjimai.

 

„Mastercard“ yra registruotas prekės ženklas, o apskritimų dizainas yra „Mastercard International Incorporated“ prekės ženklas. Kortelė yra išduoda UAB „PayrNet Ltd“ pagal „Mastercard International Inc.“ licenciją. UAB „PayrNet“ yra įgaliota Lietuvos banko pagal Lietuvos Respublikos elektroninių pinigų ir elektroninių pinigų įstaigų įstatymą (nuoroda LB001994). „Google Pay“ yra „Google LLC“ prekių ženklas.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai