Užpildykite užklausos formą

Mobilioji programėlė KREDA

Su KREDA programėle kasdienius finansų reikalus tvarkykite greitai ir paprastai.

Instagram Story 6Instagram Story 5

Programėle KREDA gali naudotis KREDA grupės kredito unijų privatūs nariai, turintys elektroninės bankininkystės sutartis.  Programėlę galima parsisiųsti Android išmaniajam įrenginiui iš „Google Play“ programėlės bei iOS išmaniajam įrenginiui iš „Apple Store“ programėlės.

App StoreGoogle Play

 

 

Mobiliojoje KREDA programėlėje galima patogiai atlikti šias funkcijas:

  • Prisijungti prie programėlės mobiliuoju elektroniniu parašu arba kvalifikuota „Smart-ID“ paskyra.
  • Nustatyti prisijungimą biometriniais duomenimis – veido užraktu arba piršto antspaudu.
  • Stebėti savo mokėjimo sąskaitas (riboto naudojimo/kortelių/atsiskaitomąsias) unijoje, sąskaitų likučius ir sąskaitų išrašus už paskutines 90 dienų.
  • Peržiūrėti ir atlikti mokėjimus tarp savo sąskaitų unijos viduje, paprastus mokėjimus į kitą Lietuvoje arba kitoje SEPA erdvei priklausančioje valstybėje veikiančią finansinę įstaigą.
  • Matyti einamojo mėnesio išlaidų grafiką.
  • Peržiūrėti ir nustatyti mokėjimo kortelių limitus, nustatyti kortelių funkcionalumus bei blokuoti mokėjimo korteles.
  • Kilus klausimams dėl programėlės naudojimo, susisiekti su savo unija programėlės dalyje „Kontaktai“ telefonu arba el. paštu.

PRIVATUMAS IR SAUGUMASInstagram Story 1Instagram Story 2Instagram Story 3Instagram Story 4

Jūsų saugumui visuomet naudokite telefono ekrano užraktą ir nesidalinkite prisijungimo kodais. Savo telefone neišsaugokite kitų asmenų biometrinių duomenų.

 

 

 

 

ATSILIEPIMAI

Dėkojame už Jūsų vertinimus ir atsiliepimus apie programėlę, lauksime pasiūlymų el.paštu info@kreda.lt

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai

“KUPIŠKĖNŲ TAUPA” veiklą pradėjo 1998 m., kai kūrėsi pačios pirmosios unijos. Per šį laikotarpį kredito unija tapo patikima kredito įstaiga, kuri sėkmingai dirba padėdama žmonėms susikurti asmeninę gerovę arba vystyti savo verslą. „Kupiškėnų taupa“ turi daugiau negu 2 tūkst. narių ir nuo įsikūrimo pradžios išaugusį kredito unijos paslaugų skaičių. Be įprastų kasdienių finansinių paslaugų, siūlome išskirtinius taupymo variantus ir lanksčius skolinimo sprendimus. 20-aisiais jubiliejiniais metais atidarytas kredito unijos filialas Rokiškyje ir „Kupiškėnų taupa“ tapo jungtinės centrinės kredito unijos „KREDA“ nare. Kredito unija dirba tam, kad finansinės paslaugos visada būtų prieinamos ir kokybiškos, o specialistai visada pasirengę rasti tinkamiausią finansinį sprendimą unijos nariams. Laukiame Jūsų, nes pas mus – patogiau skolintis, naudingiau taupyti!

SEKITE MUS:

Logo Facebook Png Transparent Image 28Download Instagram Png Logo 20 1