Užpildykite užklausos formą

INFORMACIJA APIE KOMISINIO ATLYGINIMO ATASKAITĄ UŽ 2020 METUS

2021 m. Kovo 19 d.

 Vykdydami LR Mokėjimo įstatymo 62 str. reikalavimus, informuojame, kad parengta(-os) Komisinio atlyginimo ataskaita(-os) už 2020 metus. Komisiniu atlyginimu vadinami mokesčiai, kuriuos Unija taiko už teikiamas paslaugas, pagal paslaugų įkainius. Komisinio atlyginimo ataskaitoje nurodyta, kiek pagal Unijoje taikomus įkainius, nariai/klientai 2020 metais sumokėjo komisinių mokesčių už paslaugų naudojimąsi 2020 metais.

 Atkreipiame dėmesį, jog Komisinio atlyginimo ataskaita yra suformuojama kiekvienai nario/kliento turimai mokėjimo sąskaitai atskirai ir yra nemokama. Ataskaita(-os) už praėjusius kalendorinius metus yra parengiama(-os) iki sekančių metų pirmojo ketvirčio pabaigos. Nutraukus Sąskaitos sutartį, Komisinio atlyginimo ataskaita  pateikiama už laikotarpį nuo kalendorinių metų pradžios iki Sąskaitos sutarties nutraukimo dienos.

 Dėl informacijos, kaip Unijos nariai/klientai gali gauti Komisinio atlyginimo ataskaitą(-as) už 2020 metus, susisiekite tel. +37069952132 arba el. paštu kupiskenai@kreda.lt .

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai
SEKITE MUS:

Logo Facebook Png Transparent Image 28Download Instagram Png Logo 20 1