Užpildykite užklausos formą

INFORMACIJA APIE KOMISINIO ATLYGINIMO ATASKAITĄ UŽ 2022 METUS

2023 m. Vasario 17 d.

Vykdydami LR Mokėjimo įstatymo 62 str. reikalavimus, informuojame, kad Jums parengta(-os) komisinio atlyginimo ataskaita(-os) už 2022 metus. Komisiniu atlyginimu vadinami mokesčiai, kuriuos Unija taiko už teikiamas paslaugas, pagal paslaugų įkainius. Komisinio atlyginimo ataskaitoje nurodyta, kiek pagal Unijoje taikomus įkainius, nariai/klientai 2022 metais sumokėjo komisinių mokesčių už paslaugų naudojimąsi 2022 metais.

Atkreipiame dėmesį, jog komisinio atlyginimo ataskaita yra suformuojama kiekvienai nario/kliento turimai mokėjimo sąskaitai atskirai ir yra nemokama. Ataskaita(-os) už praėjusius kalendorinius metus yra parengiama(-os) iki sekančių metų pirmojo ketvirčio pabaigos. Nutraukus sąskaitos sutartį, komisinio atlyginimo ataskaita  pateikiama už laikotarpį nuo kalendorinių metų pradžios iki sąskaitos sutarties nutraukimo dienos.

Dėl informacijos, kaip Unijos nariai/klientai gali gauti komisinio atlyginimo ataskaitą(-as) už 2022 metus, susisiekite tel. +370 699 52132 arba el. paštu kupiskenai@kreda.lt.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai