Užpildykite užklausos formą

Vartojimo paskola

Paskolos suma
EUR
Pajamos per mėnesį
EUR
Įsipareigojimai per mėnesį
EUR
Šeimos narių sk. (kartu su vaikais iki 18 m.)
Terminas
mėnesiai
Paskolos grąžinimo metodas:
Anuitetas tai paskolos grąžinimo metodas, pagal kurį kiekvieną mėnesį mokama vienodo dydžio įmoka, kurią sudaro grąžinamos paskolos ir mokamų palūkanų dalys.
Linijinis paskolos grąžinimo metodas, kai kiekvieną mėnesį grąžinama fiksuota paskolos dalis ir mokama kintanti palūkanų, apskaičiuojamų pagal likusio įsiskolinimo sumą, dalis.

Standartinis bendros paskolos kainos unijos nariui metinės normos apskaičiavimo pavyzdys:

Jei imtumėte 2 896,20 EUR vartojimo kreditą 59 mėnesių laikotarpiui, taikant 10% metinę fiksuotą palūkanų normą, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 11%, o bendra vartojimo kredito mokama suma būtų 3704,75 EUR. Mėnesinė įmoka 62,56 EUR.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad kredito sutartis galios terminą lygų kredito sutarties trukmei, unija visą kredito sumą kredito gavėjams išmoka kredito sutarties pasirašymo dieną, iš kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus kredito sutarties šalys vykdys pagal kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki kredito sutarties pabaigos.

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali turėti neigiamos įtakos jūsų kredito istorijai, gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai
Statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų naudojimu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti slapukų politika.