Užpildykite užklausos formą

A. Juknevičius pratęsė bendradarbiavimą su pagrindiniu partneriu „KREDA“

2020 m. Lapkričio 13 d.

Intensyviausią pasirengimo Dakaro raliui etapą Antanas Juknevičius pasitinka ramus ir užtikrintas. Komanda pratęsė sėkmingą bendradarbiavimą su pagrindiniu partneriu, išlaikydama “KREDA” komandos pavadinimą.Juknevičius Pratęsė Bendradarbiavimą Su Pagrindiniu Partneriu Kreda

Dakaro legendos ir „KREDA“ bendradarbiavimas kiek netikėtai prasidėjo prieš pat 2020-ųjų Dakaro lenktynes. Tą kartą A. Juknevičius juokavo, kad jo komandoje priimami pankiški sprendimai tuo pačiu džiaugdamasis, kad „KREDA“ jo komandai – tobulas partneris.

 

„KREDA” grupę vienija neeiliniai žmonės – užsispyrę, atkaklūs ir nebijantys nei sunkaus darbo, nei iššūkių. Pernai mūsų partnerystė startavo žaibiškai, tačiau per metus glaudžiai ir tikslingai dirbdami subrandinome gerus rezultatus. Gal dėl to nebuvo kilę didesnių abejonių dėl mūsų tolesnio bendradarbiavimo ateities, beliko tik susitvarkyti formalumus. Dar tikrai yra ką nuveikti kartu, todėl nekantrauju judėti į priekį.“ – kalbėjo A. Juknevičius

Lenktynininkui pritarė ir „KREDA“ grupės valdybos pirmininkė, Kristina Simonovič.

„KREDA“ grupė savo veikloje vadovaujasi vertybėmis, kurios svarbios pačių aukščiausių rezultatų siekiantiems ir trokštantiems būti tik tarp geriausių savo srityje – tai lankstumas, skaidrumas, atsakingumas. Panašiai, skriedamas link finišo, su visa savo komanda dirba ir Antanas Juknevičius. Prie sportininko geriausių savybių dar reikėtų pridėti ir paprastumą. Tad rasti bendrą kalbą buvo tikrai nesunku. Greičiausiai tai ir lėmė mūsų pasirinkimą – tapti šio Dakaro lenktynininko partneriais.“

Simonovič teigimu dalyvauti sunkiausiose pasaulyje lenktynėse be tinkamos technikos A. Juknevičiui buvo didelis iššūkis, bet jis atsakingai jo ėmėsi ir pasiekė savo tikslą. „KREDA“ grupės pradžią valdybos pirmininkė palygino su pirmuoju A. Juknevičiaus įveiktu Dakaru. Jos teigimu, visos jų grupėje esančios unijos užsibrėžė sau sudėtingą tikslą ir jo atkakliai siekė, o susijungus į vieną finansinę grupę, įdiegė naują bankinę programą, standartus ir toliau sėkmingai vysto veiklą visoje Lietuvoje.

„Niekas negali užginčyti, kad Antanas yra atviras ir paprastas žmogus, kuris turi stiprų charakterį – kovoja iki galo. To paties siekia ir „KREDA“ grupės nariai. Mums svarbus kiekvienas klientas, verslas: ar naujas, ar sėkmingai gyvuojantis jau daug metų. Kredito unijos dalyvauja bendruomenių gyvenime, palaiko regionų plėtrą. Visą tai darome, nes norime padėti Lietuvos žmonėms ir verslams kurti gerovę bei garsinti savo šalį. O svarbiausia – tai, ką bendrai sukuriame, dažniausiai lieka Lietuvoje ir lietuviams“ – džiaugėsi grupės valdybos pirmininkė.

Sėkmingas turas po Lietuvą

Šią vasarą Antanas Juknevičius su „KREDA“ leidosi į trijų mėnesių trukmės turą po Lietuvą – „KREDA veža Dakaro istorijas“ ir aplankė visas įvairiausiuose Lietuvos regionuose įsikūrusias grupės kredito unijas bei ten gyvenančius savo gerbėjus džiugino įdomiais ir intriguojančiais pasakojimais.Turas prasidėjo Šakių „Zanavykų bankelyje“, vėliau sekė apsilankymas „Joniškio kredito unijoje” dviračių žygis su „Kupiškio kredito unija”, susitikimai Šilalėje, Biržuose, Utenoje, Švenčionyse, Panevėžyje, Rokiškyje, ir Raseiniuose. Finalinė turo sJuknevičius Pratęsė Bendradarbiavimą Su Pagrindiniu Partneriu Kreda Juknevičiustotelė – susitikimas Kaune. 

„KREDA“ – bendruomeninis bankas skirtas visiems, kurie ieško patikimo finansinių paslaugų teikėjo. Džiaugiuosi, kad šis turas buvo nuostabi galimybė užmegzti glaudų ryšį su šios bendruomenės nariais. Susipažinau su unijų veiklos specifika ir jų darbuotojais. Jie ten kaip šeima: kartu keliauja, puoselėja socialines iniciatyvas, o svarbiausia kartu dalyvauja unijos valdymo procesuose bei sprendimų priėmime.”– žavėjosi lenktynininkas.

Bendradarbiavimas žengė į naują lygį

Visai neseniai pirmąjį gimtadienį atšventęs sėkmingas Dakaro legendos ir „KREDA“ kredito unijų bendradarbiavimas buvo ne tik pratęstas, bet ir žengė į kitą lygmenį. Antanas Juknevičius tapo “KREDA” grupės „Pareigūnų kredito unijos“ nariu.

„Pareigūnų kredito unija“ – vienintelė šalyje finansinė institucija, kuri vykdo veiklą ir yra valdoma tik profesiniu pagrindu. Ji savo veiklą grindžia tokiais principais kaip saugumas, patikimumas ir bendruomeniškumas. O žinot, kas yra geriausia dalis? Kad čia ne tik tušti žodžiai. Čia gaunu patikimas ir profesionalias finansines paslaugas ir kartu dalyvauju unijos valdyme.“ – savo pasirinkimu džiaugėsi lenktynininkas.

Antanas Juknevičius – labiausiai patyręs ir visus savo 10 Dakarų finišavęs sportininkas iš Lietuvos. Lenktynininkas tris kartus pagerino Baltijos šalims priklausantį geriausią rezultatą automobilių kategorijoje. 2018-aisiais A. Juknevičius organizatorių oficialiai pripažintas Dakaro ralio Legenda

 

Juknevičius Pratęsė Bendradarbiavimą Su Pagrindiniu Partneriu Kreda Antanas

 

 

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai