Užpildykite užklausos formą

Dar daugiau galimybių su KREDA mokėjimų kortele

2020 m. Gruodžio 18 d.

Dažnas iš mūsų savo piniginėje nešiojame bent vieną mokėjimo kortelę, su kuria atsiskaitome parduotuvėje, išgryniname pinigus ar pervedame juos į sąskaitą. Kokią mokėjimų kortelę nešiojatės jūs, ir ar žinote apie Jungtinės kredito unijos KREDA kredito kortelę MasterCard? KREDA vienija 11 Lietuvos unijų ir teikia visas finansines paslaugas.  

„Kredito unija „Kupiškėnų taupa“ teikia tradicines, kasdienes finansines paslaugas, pavyzdžiui, išduodame mokėjimo korteles – su kredito limitu arba be jo, atliekame grynųjų pinigų operacijas, teikiame gyventojams būsto paskolas. Klientai finansines operacijas gali atlikti internetinės bankininkystės platformoje ar kredito unijų skyriuose“, – teigia „Kupiškėnų taupos“ vadovė Diana Umbrienė. 

Su KREDA mokėjimų kortele galima išsigryninti per dieną net iki 1000 Eur. Atlyginimą, stipendiją, pensiją, socialines išmokas ir kitas lėšas saugiai galima laikyti savo kortelės sąskaitoje.

Kokios galimybės su KREDA MasterCard?

Patogu tai, kad su MasterCard išsiimsite grynus pinigus ne tik Lietuvos, bet ir užsienio bankomatuose, kas labai praverčia lietuviams emigrantams ar daug keliaujantiems žmonėms. Su šia kortele galite vykdyti visas kasdienines pinigines operacijas:

  • Atsiskaityti įprastose ir elektroninėse parduotuvėse Lietuvoje ir užsienyje.Kreda Mastercard
  • Pasiimti grynųjų pinigų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatuose.
  • Pasitikrinti likutį visuose Lietuvos bankomatuose.
  • Mokėti bekontakčiu būdu iki 50 Eur. Pirmą kartą atsiskaitant bekontakte kortele, saugumo sumetimais reikės įvesti kortelės PIN kodą. (pastaba tai negalioja HERKUS kortelėms).
  • Kortelę galima užsisakyti nuo 14 metų amžiaus.

Naudokitės kreditu, jei trūksta pinigų

KREDA įmonių grupės turimi duomenys rodo, jog artėjant didžiausioms metų šventėms gyventojai dažniau nori susitvarkyti namus, pakeisti interjerą, baldus, buitinę techniką. Visa tai kainuoja ir sąskaita ištuštėja.

„Vis tik, turėdami KREDA MasterCard reikalingų daiktų reikiamu metu galite įsigyti, pasinaudoję kreditu, kurio limitas – net iki 6000 Eur. Taigi, nereikia, įkeisti turto, norint pasiskolinti pinigų. Kreditas grąžinamas fiksuotomis įmokomis kartą per mėnesį. Jei norite pasirinkti laisvesnį grafiką, siūlome pasinaudoti vartojimo paskolų galimybėmis. Pasiskolintas lėšas persivesite į kortelės sąskaitą ir patogiai atsiskaitysite už pirkinius“, – sako „Kupiškėnų taupos“ vadovė Diana Umbrienė  ir pataria nepamiršti, kad už kredito išleistą sumą bus skaičiuojamos palūkanos. Naudotis skolintais pinigais derėtų tik tada, kai žinote, jog turite stabilias pajamas ir galėsite mokėti mėnesio įmokas.

Per karantiną padidintas atsiskaitymo kortele limitas

Kredito kortelės karantino metu tampa viena iš priemonių, padedančių išvengti kontakto su grynais pinigais ir taip dar labiau apsisaugoti nuo viruso. KREDA, atsižvelgdama į šią situaciją, padidino kortelės MasterCard bekontakčio atsiskaitymo galimybes iki 50 Eur. Galima atlikti penkias operacijas iš eilės, neįvedant PIN kodo. Tai suteikia didelį patogumą apsiperkant. Tuo labiau, kad prieš šventes pirkinių krepšeliai didėja, apsiperkama keliose vietose.

Jau netrukus, dar iki Kalėdų, planuojama paleisti momentinius mokėjimus, o kitas žingsnis – mobili e. kreda programėlė, kuri suteiks galimybę saugiai, greitai ir paprastai naudotis banko paslaugomis „Apple“ bei „Android“ sistemų išmaniųjų telefonų naudotojams. Pasitikime Naujuosius su patikimu finansų partneriu!

„KUPIŠKĖNŲ TAUPA” sėkmingai veikia daugiau nei  22 metus. Per šį laikotarpį kredito unija tapo patikima finansinių paslaugų įstaiga, kuri sėkmingai dirba padėdama žmonėms susikurti asmeninę gerovę bei vystyti verslą. „Kupiškėnų taupa“ turi daugiau nei 2 tūkst. narių ir nuo įsikūrimo pradžios smarkiai išaugino teikiamų paslaugų krepšelį: be įprastų, kasdienių, siūlome išskirtinius taupymo variantus ir lanksčius skolinimo sprendimus.

„KUPIŠKĖNŲ TAUPA” dirba tam, kad finansinės paslaugos visada būtų prieinamos ir kokybiškos. Esame pasirengę rasti tinkamiausią finansinį sprendimą ir laukiame Jūsų Kupiškyje arba Rokiškyje, nes pas mus – patogiau skolintis, naudingiau taupyti!

„KUPIŠKĖNŲ TAUPA” – Jungtinės centrinės kredito unijos „KREDA“ narė.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai