Užpildykite užklausos formą

DVIGUBAS DŽIAUGSMAS

2022 m. Rugpjūčio 19 d.

Tas jausmas, kai už vieną gauni du! Jums nepasirodė, šį rudenį pradedame šventiškai ir apdovanojame Jūsų pastangas saugiai investuoti!

Kreda” grupės kredito unijose iki 2022.10.01 padėjus terminuotą metinį indėlį nuo 9 500 eurų, Jūs gausite ypač palankias fiksuotas palūkanas nuo 2,2 %, o nelaimingų atsitikimų draudimą – dovanosime!

Mažas

Rudens pradžia – viščiukų skaičiavimo metas, kai sukauptas santaupas verta įdarbinti kitiems metams. Metinės fiksuotos indėlio palūkanos nuo 2,2 % neleis Jūsų santaupoms, laikomoms namuose ar tiesiog atsiskaitomojoje sąskaitoje, nuvertėti ir būti „suvalgytoms“ infliacijos. O „Kreda“ grupėje indėliai saugūs taip pat kaip ir bankuose, kadangi „Kreda“ grupės unijos yra ir VĮ ,,Indėlių ir investicijų draudimas“ narės. “. Su detalia informacija apie indėlių draudimo sąlygas, galite susipažinti www.iidraudimas.lt.

Ruduo ateina ir su mokslo metų pradžia, vaikų išsiblaškymas po vasaros kelia rūpestį dėl jų saugumo. Taip pat ir artėjantys plikledžiai primena apie kaulų lūžius ir kitas galimas traumas paslydus ir parkritus. Tad nelaimingo atsitikimo draudimas – puiki dovana sau ar savo šeimos nariui, kai rūpinamės sveikata ir nenorite rizikuoti brangiausiu turtu.

Pasiūlymo sąlygos:

 • Pasiūlymo laikotarpis: 2022.08.20 – 2022.10.01;
 • Pasiūlymas galioja visose „Kreda“ grupės unijose (išskyrus Akademinę kredito uniją), atvykus į aptarnavimo vietas. Kiekviena kredito unija taiko fiksuotas palūkanų normas, kurios yra ne mažesnės nei 2,2%, siūlo individualiai, atsižvelgdamos į Unijų adresus ir veikimo teritorijas. Kontaktus pasiteiravimui rasite čia;
 • Pasiūlymas taikomas :       
  • naujai padedamiems terminuotiems indėliams, kurių suma ne mažesnė nei 9 500 Eur ir terminas ne trumpesnis nei 12 mėn.
  • naujiems bei esamiems „Kreda” grupės nariams, kai lėšos į indėlį yra įnešamos ne iš „Kreda“ grupėje deponuotų lėšų;
 • Draudimo paslaugos dovana taikoma fiziniams asmenims;
 • Draudžiami asmenys: suaugę (18 iki 70 m.) ir vaikai ( iki 18 m.), kurie atitinka draudimo rizikos taisykles. Su jomis galima susipažinti čia. Draudžiamas asmuo gali būti: asmuo, padėjęs indėlį, ar indėlį padėjusio asmens šeimos narys, kurį nurodo indėlio savininkas (sutuoktinis (-ė) ar nepilnamečiai vaikai iki 18 m.). Vienas indėlis – vienas draudžiamasis asmuo;
 • Jei indėlis nutraukiamas anksčiau laiko, draudimo paslauga irgi nutraukiama anksčiau laiko;
 • Draudimo paslaugos davėjas – ADB „Compensa Vienna Insurance Group“ Tel. 19111; +370 5 2491911 (skambinant iš užsienio), zalos@compensa.lt;
 • Padėjus indėlį, gaunama: indėlio sutartis, draudimo sertifikatas, draudimo taisyklės (su kuriomis galima susipažinti čia). Draudimo apsauga įsigalioja po 3 dienų nuo draudimo sertifikato išdavimo ir galioja 365 d. Draudimas galioja visame pasaulyje, visą parą. Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų draudimo sumos suaugusiam (mirtis 10.000 Eur; neįgalumas 10.000 Eur; trauma 5.000 Eur) ir vaikui (mirtis 5.000 Eur; neįgalumas 5.000 Eur; trauma 5.000 Eur)

Turite klausimų? Pasitarkime! Susisiekime ir bendraukime.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai
“KUPIŠKĖNŲ TAUPA” veiklą pradėjo 1998 m., kai kūrėsi pačios pirmosios unijos. Per šį laikotarpį kredito unija tapo patikima kredito įstaiga, kuri sėkmingai dirba padėdama žmonėms susikurti asmeninę gerovę arba vystyti savo verslą. „Kupiškėnų taupa“ turi daugiau negu 2 tūkst. narių ir nuo įsikūrimo pradžios išaugusį kredito unijos paslaugų skaičių. Be įprastų kasdienių finansinių paslaugų, siūlome išskirtinius taupymo variantus ir lanksčius skolinimo sprendimus. 20-aisiais jubiliejiniais metais atidarytas kredito unijos filialas Rokiškyje ir „Kupiškėnų taupa“ tapo jungtinės centrinės kredito unijos „KREDA“ nare. Kredito unija dirba tam, kad finansinės paslaugos visada būtų prieinamos ir kokybiškos, o specialistai visada pasirengę rasti tinkamiausią finansinį sprendimą unijos nariams. Laukiame Jūsų, nes pas mus – patogiau skolintis, naudingiau taupyti!
SEKITE MUS:

Logo Facebook Png Transparent Image 28Download Instagram Png Logo 20 1

 

Tas jausmas, kai už vieną gauni du! Jums nepasirodė, šį rudenį pradedame šventiškai ir apdovanojame Jūsų pastangas saugiai investuoti! „Kreda” grupės kredito unijose iki 2022.10.01 padėjus terminuotą metinį indėlį nuo 9 500 eurų, Jūs gausite ypač palankias fiksuotas palūkanas nuo 2,2 %, o nelaimingų atsitikimų draudimą - dovanosime!