Užpildykite užklausos formą

Kredito unijoje "Kupiškėnų taupa" galimybė gauti draudimo paslaugas

2022 m. Rugpjūčio 01 d.

„Kreda“ grupės kredito unijų paslaugų paketas prasiplėtė – pasirašius bendradarbiavimo sutartį su viena iš Lietuvos finansų sektoriaus lydere „Compensa Vienna Insurance Group“ kredito unijoje „Kupiškėnų taupa“ bus galimybė gauti draudimo paslaugas.

„Savo nariams siekiame suteikti patogias, greitas ir jiems naudingas finansines paslaugas. Tad ieškojome panašiomis vertybėmis veikiančios organizacijos, ir tikime, jog bendradarbiavimas su viena geriausių šalies draudimo bendrovių „Compensa Vienna Insurance Group“ atitiks ir mūsų narių poreikius ir lūkesčius. Draudimu galės pasirūpinti ne tik nariai, patogiu būdu mūsų unijose galima bus visiems regiono gyventojams ar svečiams gauti „Compensa Vienna Insurance Group“ teikiamas draudimo paslaugas.“ – teigia Jolita Česonienė, „Kreda“ grupės  JCKU administracijos vadovė.

„Vienna Insurance Group“ vienija maždaug 50 kompanijų, veikiančių 30 šalių, šiuo metu dirba daugiau nei 25 tūkst. darbuotojų. Draudimo sprendimus vysto atsižvelgiant tiek į klientų asmeninius poreikius, tiek ir į jų gyvenamosios vietovės specifiką,  ir tai padeda išlikti vieniems iš draudimo sektoriaus lyderių Austrijoje ir Vidurio bei Rytų Europos šalyse.

 Kredito unija „Kupiškėnų taupa“ pirmiausia yra finansines paslaugas teikianti organizacija, bet tuo pačiu atsižvelgiama ir unijos paslaugų kompleksiškumą. Kreipdamiesi į kredito uniją, pavyzdžiui, dėl naujo būsto finansavimo, unijos nariai galės papildomai negaišdami laiko pasirūpinti ir naujo pirkinio saugumu – draudimu.  Siekiame būti kuo arčiau narių ir atliepti jų poreikius, tad galimybė draustis unijose „Compensa Vienna Insurance Group“ negyvybės draudimo paslaugomis bus naudinga gyventojams, kurie nesinaudoja savitarnos paslaugomis internetu. Gyventojai, tiek unijos nariai, tiek ir nepriklausantys unijoms, galės kredito unijoje „Kupiškėnų taupa“ gauti šias paslaugas greitai ir kokybiškai.

Kredito unija „Kupiškėnų taupa“ jokių papildomų mokesčių nebus taikoma. Klientai gaus geriausius Compensa draudimų kainos pasiūlymus, bus pateiktas personalizuotas ir konkurencingas draudimo sprendimas (atsižvelgiant į draudimo rizikas ir apsaugas), atitinkantis kliento poreikius.

Draudimo paslaugos, kurias galite įsigyti kredito unijoje „Kupiškėnų taupa“:

  • Gyventojų turto (pastatai, patalpos, kitas nekilnojamasis turtas, kilnojamasis turtas, su turtu susijusi asmens civilinė atsakomybė ir t.t.) draudimas;
  • Turto (pastatai, patalpos, viduje esanti įranga, atsargos, mobili technika, žemės ūkio technika ir t.t.) juridiniams asmenims draudimas;
  • Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis (TPVCA) ir pagalbos kelyje draudimas;
  • Transporto priemonių savanoriškas (Kasko) draudimas;
  • Bendrasis civilinės atsakomybės (veiklos, gamybos, prekių ar paslaugų teikimo) juridiniams asmenims draudimas;
  • Verslo nutrūkimo (ūkinės-komercinės veiklos sustabdymas dėl trečiųjų asmenų veiksmų) juridiniams asmenims draudimas;
  • Savaeigės technikos (buldozerių, ekskavatorių, kombainų, kelių tiesimo technikos ir t.t.) draudimas;
  • Kelionių draudimas ir nelaimingų atsitikimų draudimas;
  • Darbuotojų (nelaimingų atsitikimų, kelionių, komandiruočių ir t.t.) draudimas juridiniams asmenims.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai
“KUPIŠKĖNŲ TAUPA” veiklą pradėjo 1998 m., kai kūrėsi pačios pirmosios unijos. Per šį laikotarpį kredito unija tapo patikima kredito įstaiga, kuri sėkmingai dirba padėdama žmonėms susikurti asmeninę gerovę arba vystyti savo verslą. „Kupiškėnų taupa“ turi daugiau negu 2 tūkst. narių ir nuo įsikūrimo pradžios išaugusį kredito unijos paslaugų skaičių. Be įprastų kasdienių finansinių paslaugų, siūlome išskirtinius taupymo variantus ir lanksčius skolinimo sprendimus. 20-aisiais jubiliejiniais metais atidarytas kredito unijos filialas Rokiškyje ir „Kupiškėnų taupa“ tapo jungtinės centrinės kredito unijos „KREDA“ nare. Kredito unija dirba tam, kad finansinės paslaugos visada būtų prieinamos ir kokybiškos, o specialistai visada pasirengę rasti tinkamiausią finansinį sprendimą unijos nariams. Laukiame Jūsų, nes pas mus – patogiau skolintis, naudingiau taupyti!
SEKITE MUS:

Logo Facebook Png Transparent Image 28Download Instagram Png Logo 20 1