Užpildykite užklausos formą

Smulkieji verslai vis dažniau skolinasi iš kredito unijų

2020 m. Rugsėjo 18 d.

You X Ventures 6awftplgace UnsplashKredito unijos „Kupiškėnų taupa“ veikiančios po prekės ženklu KREDA pajamos per šių metų 8 mėnesius išaugo 15% iki 278 tūkst. Eur. – tai rodo, kad smulkus ir vidutinis verslas naujai atranda kredito unijas.

Gerėjančius finansinius rezultatus nulėmė priešingas požiūris į šalies verslą ir ūkininkus nei didžiųjų bankų, kurie nusprendė koronaviruso pandemijos akivaizdoje sugriežtinti skolinimo sąlygas.  Be to, užsienio kapitalo finansų įstaigos jau kurį laiką nuosekliai laikėsi koncentracijos didmiesčiuose politikos ir tolo nuo Lietuvos regionų.

Lietuvos banko atlikta apklausa rodo, kad COVID-19 įkarštyje bendrus skolinimo įmonėms standartus griežtino keturi bankai. Tuo metu kredito unija „Kupiškėnų taupa“, veikianti su prekės ženklu KREDA, vertino ir vertina susidariusią situaciją kaip naujų galimybių paiešką. Pasirinkta strategija pasiteisino, o tai liudija rezultatai: palūkanų pajamos išaugo 20 proc., o palūkanų pajamos iš paskolų ūkio subjektams – 23  proc., lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu.

„Padedame smulkiam ir vidutiniam verslams šiame etape tęsti veiklą, išsaugoti darbo vietas ar net didinti apimtis. Vertiname kiekvieną kreditavimo projektą individualiai, o ne visą ūkio sektorių, kuris gali būti įvardintas kaip labiausiai nukentėjęs dėl vienokių ar kitokių rizikų. Paskolų portfelio augimas 2020 metais atitiko pasirinktą strategiją. Esame arti Kupiškio rajono verslaujančių žmonių, todėl beveik visus klientus aplankome jų darbo vietoje: ilgai diskutuojame apie verslą ir jo perspektyvas, atrastas nišas. O kiekvienas, tapęs mūsų klientu, įgyja teisę dalyvauti unijos valdymo procesuose bei sprendimų priėmimuose. Toks verslo modelis yra ekonomiškai naudingų abipusių santykių pagrindas. Su nariais puoselėjame ilgalaikius santykius, pagrįstus abipuse pagarba ir pasitikėjimu“, – sako kredito unijos „Kupiškėnų taupa“ vadovė Diana Umbrienė.

„Kupiškėnų taupa“ paskolų portfelis 2020 rugpjūčio mėnesio pabaigoje buvo 6,5 mln. Eur. arba 6 proc. didesnis nei 2019 m. lyginamuoju laikotarpiu.

“KUPIŠKĖNŲ TAUPA” sėkmingai veikia daugiau nei  22 metus. Per šį laikotarpį kredito unija tapo patikima kredito įstaiga, kuri sėkmingai dirba padėdama žmonėms susikurti asmeninę gerovę arba vystyti savo verslą. „Kupiškėnų taupa“ turi daugiau negu 2 tūkst. narių ir nuo įsikūrimo pradžios išaugusį kredito unijos paslaugų skaičių. Be įprastų kasdienių finansinių paslaugų, siūlome išskirtinius taupymo variantus ir lanksčius skolinimo sprendimus. 20-aisiais jubiliejiniais metais atidarytas kredito unijos filialas Rokiškyje ir „Kupiškėnų taupa“ tapo jungtinės centrinės kredito unijos „KREDA“ nare. Kredito unija dirba tam, kad finansinės paslaugos visada būtų prieinamos ir kokybiškos, o specialistai visada pasirengę rasti tinkamiausią finansinį sprendimą unijos nariams. Laukiame Jūsų, nes pas mus – patogiau skolintis, naudingiau taupyti!

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai