Užpildykite užklausos formą

A. Juknevičius po susitikimo Rokiškyje: čia jau kažkoks kosmosas!

2020 m. Rugsėjo 14 d.

Liepos pradžioje startavęs „KREDA“ ir Dakaro legendos Antano Juknevičiaus turas po Lietuvą – „KREDA veža Dakaro istorijas“ sparčiai juda į priekį.  Img 7931

Rugsėjo 12 d. lenktynininkas lankėsi Rokiškyje ir susitiko su savo gerbėjais.

Kredito unijos „Kupiškėnų taupa“, kuri skaičiuoja jau dvidešimt antrus sėkmingos veiklos metus, Rokiškio skyriaus nariai bei rokiškėnai turėjo unikalią galimybė iš pirmų lūpų išgirsti tikras Dakaro istorijas, o jas pasakojo pats Dakaro lenktynių legenda Antanas Juknevičius.

„Mūsų klientai yra ir mūsų nariai bei bendražygiai. Norėjome atsidėkoti už pasitikėjimą, todėl džiaugiamės, turėję galimybę pasikviesti pačią Dakaro legendą ir suteikti šansą ne tik mūsų nariams , bet ir miestelėnams išgirsti tikras istorijas iš pačio A. Juknevičiaus“, – sako „Kupiškėnų taupa“ kredito unijos vadovė Diana Umbrienė.

Renginio metu dalyviai aktyviai klausinėjo lenktynininko, o mainais gavo net tik atsakymus į rūpimus klausimus, bet ir prizus, kuriuos dovanojo daugiau nei 2000 narių vienijanti kredito unija “Kupiškėnų taupa”.Img 8014Img 8026

Renginio metu buvo apdovanoti ne tik renginio dalyviai, bet ir Dakaro legenda A. Juknevičius.

„Visada sakiau, kad mano fanai nerealūs, nu bet jau po šiandien tai šitas žodis nebetinka, čia jau kažkoks kosmosas! Po turo susitikimo Rokiškyje mūsų komandos fanas Aidas Kandroška padovanojo pilną dėžę miško gėrybių! Ačiū“, – dėkojo lenktynininkas Antanas Juknevičius. 

Artimiausiu metu KREDA organizuojamas turas „KREDA veža Dakaro istorijas“ aplankys Raseinius.

“KUPIŠKĖNŲ TAUPA” veiklą pradėjo 1998 m. Per šį laikotarpį kredito unija tapo patikima kredito įstaiga, kuri sėkmingai dirba padėdama žmonėms susikurti asmeninę gerovę arba vystyti savo verslą. „Kupiškėnų taupa“ turi daugiau negu 2 tūkst. narių. Be įprastų kasdienių finansinių paslaugų, siūlome išskirtinius taupymo variantus ir lanksčius skolinimo sprendimus. 20-aisiais jubiliejiniais metais atidarytas kredito unijos filialas Rokiškyje ir „Kupiškėnų taupa“ tapo jungtinės centrinės kredito unijos „KREDA“ nare. Kredito unija dirba tam, kad finansinės paslaugos visada būtų prieinamos ir kokybiškos, o specialistai visada pasirengę rasti tinkamiausią finansinį sprendimą unijos nariams. Laukiame Jūsų, nes pas mus – patogiau skolintis, naudingiau taupyti!

Antanas Juknevičius  –  labiausiai patyręs ir daugiausiai, net 10 kartų Dakaro ralyje dalyvavęs sportininkas iš Lietuvos. Lenktynininkas tris kartus pagerino Baltijos šalims priklausantį geriausią rezultatą automobilių kategorijoje. 2018-aisiais A. Juknevičius organizatorių oficialiai pripažintas Dakaro ralio Legenda.

Img 7959

Img 7981

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai