Užpildykite užklausos formą

„KREDA“ GRUPĖS KREDITO UNIJOSE GALIMYBĖ GAUTI IR DRAUDIMO PASLAUGAS

2022 m. Birželio 14 d.

World Habitat Day Close Up Picture Pile Coins Model House „Kreda“ grupės kredito unijų paslaugų paketas prasiplėtė – pasirašius bendradarbiavimo sutartį su viena iš Lietuvos finansų sektoriaus lydere „Compensa Vienna Insurance Group“ 11 grupės unijų bus galimybė gauti draudimo paslaugas.

„Savo nariams siekiame suteikti patogias, greitas ir jiems naudingas finansines paslaugas. Tad ieškojome panašiomis vertybėmis veikiančios organizacijos, ir tikime, jog bendradarbiavimas su viena geriausių šalies draudimo bendrovių „Compensa Vienna Insurance Group“ atitiks ir mūsų narių poreikius ir lūkesčius. Draudimu galės pasirūpinti ne tik nariai, patogiu būdu mūsų unijose galima bus visiems regiono gyventojams ar svečiams gauti „Compensa Vienna Insurance Group“ teikiamas draudimo paslaugas.“ – teigia Jolita Česonienė, „Kreda“ grupės  JCKU administracijos vadovė

„Vienna Insurance Group“ vienija maždaug 50 kompanijų, veikiančių 30 šalių, šiuo metu dirba daugiau nei 25 tūkst. darbuotojų. Draudimo sprendimus vysto atsižvelgiant tiek į klientų asmeninius poreikius, tiek ir į jų gyvenamosios vietovės specifiką,  ir tai padeda išlikti vieniems iš draudimo sektoriaus lyderių Austrijoje ir Vidurio bei Rytų Europos šalyse.

Couple Back Back „Kreda” grupė pirmiausia yra finansines paslaugas teikianti organizacija, bet tuo pačiu atsižvelgiama ir į „Kreda“ grupės paslaugų kompleksiškumą. Kreipdamiesi į kredito uniją, pavyzdžiui, dėl naujo būsto finansavimo, unijos nariai galės papildomai negaišdami laiko pasirūpinti ir naujo pirkinio saugumu – draudimu.  Siekiame būti kuo arčiau narių ir atliepti jų poreikius, tad galimybė draustis unijose „Compensa Vienna Insurance Group“ negyvybės draudimo paslaugomis bus naudinga ypač tose vietovėse, kur gyventojai neturi draudimo atstovų, bei nesinaudoja savitarnos paslaugomis internetu. Gyventojai, tiek unijos nariai, tiek ir nepriklausantys unijoms, galės “Kreda” grupės kredito unijose gauti šias paslaugas greitai ir kokybiškai.

„Kreda” grupės kredito unijose jokių papildomų mokesčių nebus taikoma. Klientai unijose gaus geriausius Compensa draudimų kainos pasiūlymus, bus pateiktas personalizuotas ir konkurencingas draudimo sprendimas (atsižvelgiant į draudimo rizikas ir apsaugas), atitinkantis kliento poreikius.

Kreda“ – tai patikimų ir rūpestingų finansų partnerių grupė, vienijanti 11 ilgametę patirtį turinčių kredito unijų. Efektyvią visų grupės unijų veiklą ir bendrą grupės finansinę gerovę užtikrina Jungtinė centrinė kredito unija.

 
“KUPIŠKĖNŲ TAUPA” veiklą pradėjo 1998 m., kai kūrėsi pačios pirmosios unijos. Per šį laikotarpį kredito unija tapo patikima kredito įstaiga, kuri sėkmingai dirba padėdama žmonėms susikurti asmeninę gerovę arba vystyti savo verslą. „Kupiškėnų taupa“ turi daugiau negu 2 tūkst. narių ir nuo įsikūrimo pradžios išaugusį kredito unijos paslaugų skaičių. Be įprastų kasdienių finansinių paslaugų, siūlome išskirtinius taupymo variantus ir lanksčius skolinimo sprendimus. 20-aisiais jubiliejiniais metais atidarytas kredito unijos filialas Rokiškyje ir „Kupiškėnų taupa“ tapo jungtinės centrinės kredito unijos „KREDA“ nare. Kredito unija dirba tam, kad finansinės paslaugos visada būtų prieinamos ir kokybiškos, o specialistai visada pasirengę rasti tinkamiausią finansinį sprendimą unijos nariams. Laukiame Jūsų, nes pas mus – patogiau skolintis, naudingiau taupyti!

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai
SEKITE MUS:

Logo Facebook Png Transparent Image 28Download Instagram Png Logo 20 1