Užpildykite užklausos formą

Norintiems atnaujinti namus: 5 patarimai, taupantys laiką ir finansus

2021 m. Birželio 15 d.

Sudomino pasiūlymas?Mygtukas

160 Kreda Fb Post

Efektyvaus remonto sėkmę lemia keli svarbūs aspektai. Tai, ar remonto darbai ženkliai neatsiliepia įprastinei gyvenimo kokybei. Tai, ar pavyksta įgyvendinti visus norimus pokyčius namuose. Ir tai, ar sutaupomi lėšų bei laiko resursai, kuriuos galima būtų skirti kitoms veikloms.

Nuo ko pradėti ir kaip viską planuoti? Dažnai kylantis klausimas tiems, kurių namai prašosi atnaujinimo. Svarbiausia – vadovautis 5 principais, garantuosiančiais remonto efektyvumą finansų ir laiko sąskaita:

  • Sudarykite darbų planą ir sąmatą. Turite tiksliai įsivardyti ir susirašyti visus remonto darbus, kurie turėtų būti atlikti jūsų namuose. Sudarius tokį sąrašą, kiekvienam iš tų darbų priskirkite reikalingas priemones, įrankius ir medžiagas bei kainas. Pridėkite eilutę nenumatytoms išlaidoms ir skirkite jai 30 proc. esamos remonto kainos. Tai – jūsų remonto sąmata.
  • Stebėkite ir sekite pasiūlymus. Nepirkite remontui reikalingų medžiagų, priemonių ir įrankių iš karto. Įvertinkite skirtingų statybinių medžiagų parduotuvių kainas bei laukite nuolaidų meto. Tokiu būdu galėsite įsigyti tai, ko trūksta jūsų namams geriausiu kainos ir kokybės santykiu.
  • Įvertinkite darbų apimtis ir sudėtingumą. Tai padės atsakyti į klausimą, koks remontas reikalingas – kosmetinis ar kapitalinis. Prisiminkite, jeigu darbus patikėsite specialistams, prie sąmatos pridėti teks ir darbų atlikimo įkainius. O tai – remonto kainą padidinti gali net iki trečdalio jau suplanuotos sumos.
  • Peržvelkite savo šeimos biudžetą ir įvertinkite taupymo galimybes. Tai leis suprasti, kokią sumą galite atsidėti kas mėnesį ir kaip greitai sukaupsite remontui reikalingą biudžetą.
  • Nuspręskite, ar galite laukti, kol pavyks savomis pastangomis sutaupyti remontui. Atsakę į šį klausimą, pasidomėkite teikiamomis finansavimo galimybėmis. Tai padaryti pamiršta daugelis. Dėl šios priežasties, žmones nežino apie teikiamas namų remonto ar atnaujinimo finansavimo paslaugas, kurios leistų palankiomis sąlygomis remonto darbus pradėti nedelsiant.

Tie patys 5 principai gali padėti žmonėms, jau pradėjusiems būsto atnaujinimą ir norintiems užbaigti remonto darbus. Tereikia įvertinti tai, kas jau buvo atlikta ir pradėti nuo 1-ojo principo.

Apsisprendus daryti remontą ir nenorint, kad jis nusitęstų iki kelių metų, patogus sprendimas yra pasinaudoti paskola. Tai – galimybė atnaujinimo darbus įgyvendinti išsimokėtinai. Šis sprendimas tinkamas ir jeigu suplanuotų finansų pritrūko jau paties remonto metu dėl išaugusios sąmatos ar netikėtai atsiradusių papildomų darbų.

Galimybė sudaryti paskolos įmokų grafiką net 25-erių metų laikotarpiui leistų įgyvendinti norimus ar būtinus pakeitimus ir tolygiai paskirstytų finansinę naštą ilgame laikotarpyje.

Šiuo metu visus norimus pokyčius įgyvendinti savo namuose galite pasinaudoję išskirtiniu KREDA unijų grupės pasiūlymu būsto remontui ar jo atnaujinimui. Tai – patogus finansinis sprendimas, užtikrinantis lanksčias sąlygas kiekvieno poreikių įgyvendinimui.

 

„KUPIŠKĖNŲ TAUPA” sėkmingai veikia daugiau nei  22 metus. Per šį laikotarpį kredito unija tapo patikima finansinių paslaugų įstaiga, kuri sėkmingai dirba padėdama žmonėms susikurti asmeninę gerovę bei vystyti verslą. „Kupiškėnų taupa“ turi daugiau nei 2 tūkst. narių ir nuo įsikūrimo pradžios smarkiai išaugino teikiamų paslaugų krepšelį: be įprastų, kasdienių, siūlome išskirtinius taupymo variantus ir lanksčius skolinimo sprendimus.

„KUPIŠKĖNŲ TAUPA” dirba tam, kad finansinės paslaugos visada būtų prieinamos ir kokybiškos. Esame pasirengę rasti tinkamiausią finansinį sprendimą ir laukiame Jūsų Kupiškyje arba Rokiškyje, nes pas mus – patogiau skolintis, naudingiau taupyti!

„KUPIŠKĖNŲ TAUPA” – Jungtinės centrinės kredito unijos „KREDA“ narė.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai