Užpildykite užklausos formą

Paskolos būstui - itin palankiomis sąlygomis - turintiems stabilias pajamas užsienyje

2020 m. Lapkričio 04 d.

Guilherme Stecanella Dh Oqf9w Y UnsplashKredito unija „Kupiškėnų taupa“ kviečia emigracijoje dirbančius ir apie nuosavus namus Lietuvoje svajojančius tautiečius įvertinti naujus finansinių paslaugų pasiūlymus.

„Net ir turint nuolatinį ir gerai apmokamą darbą sutaupyti nėra lengva. Todėl kraštiečiai jau ne vienerius metus aktyviai domisi galimybe pasinaudoti kredito unijų teikiamomis finansinėmis paslaugomis. Svarstome kiekvieną besikreipiančio prašymą individualiai ir skiriame tam laiko kiek tik reikia. Be to, dirbame su įvairiomis programomis, kurios paskolas daro dar patrauklesnėmis“, – teigia „Kupiškėnų taupos“ vadovė Diana Umbrienė  ir rekomenduoja prieš apsisprendžiant domėtis ne tik metinėmis palūkanomis, bet ir įmokų atidėjimo terminais bei kitais svarbiais aspektais.

Šiuo metu užsienyje gyvenantiems Lietuvos piliečiams, norintiems pasiskolinti, reikia pusmetį gauti stabilias pajamas ir dirbti pagal neterminuotą darbo sutartį. 

Svarbu atidžiai pasirinkti finansavimo partnerį 

Renkantis kreditorių būtina atkreipti dėmesį ne tik į metinę palūkanų normą, bet ir į papildomas sąlygas: galimą mokėjimų atidėjimą, greitesnį paskolos grąžinimą, siūlomą paslaugų, nuolaidų paketą bei kitus niuansus. 

„Visus svarstančius apie būsto paskolą raginame pakalbėti ne su viena kredituojančia įstaiga, pasitarti ir tik tada priimti sprendimą. Turime patirties finansuojant nekilnojamo turto įsigijimą, o į visus klientus žiūrime tik kaip į lygiaverčius verslo partnerius. Be to, visi, kaip nors finansiškai susiję su įstaiga, tampa ir „Kupiškėnų taupos“ nariais, galinčiais daryti įtaką organizacijos sprendimų priėmimui. Gyvenant užsienyje iš pirmo žvilgsnio įsigyti nekilnojamąjį turtą Lietuvoje gali atrodyti sunkiai įgyvendinama užduotis, tačiau tereikia kreiptis. Aptariant finansavimo sąlygas dažniausiai bendraujame elektroniniais kanalais, o pasirašant sutartį klientai kviečiami atvykti į unijas, esančias Kupiškyje ar Rokiškyje“, – dėsto D. Umbrienė.

Besiskolinantiems svarbu:

  • Pradinis įnašas ar kredito grąžinimo anksčiau laiko sąlygos;
  • Jei kreditavimo įmonei atrodote labai mokiu klientu, ji Jums suteiks palankesnes sąlygas, didės galimybės derėtis;
  • Kredito unijose skolintis daugeliu atveju yra paprasčiau nei kitose finansinių paslaugų įstaigose.

 „KUPIŠKĖNŲ TAUPA” sėkmingai veikia daugiau nei  22 metus. Per šį laikotarpį kredito unija tapo patikima finansinių paslaugų įstaiga, kuri sėkmingai dirba padėdama žmonėms susikurti asmeninę gerovę bei vystyti verslą. „Kupiškėnų taupa“ turi daugiau nei 2 tūkst. narių ir nuo įsikūrimo pradžios smarkiai išaugino teikiamų paslaugų krepšelį: be įprastų, kasdienių, siūlome išskirtinius taupymo variantus ir lanksčius skolinimo sprendimus.

„KUPIŠKĖNŲ TAUPA” dirba tam, kad finansinės paslaugos visada būtų prieinamos ir kokybiškos. Esame pasirengę rasti tinkamiausią finansinį sprendimą ir laukiame Jūsų Kupiškyje arba Rokiškyje, nes pas mus – patogiau skolintis, naudingiau taupyti!

„KUPIŠKĖNŲ TAUPA” – Jungtinės centrinės kredito unijos „KREDA“ narė.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai