Užpildykite užklausos formą

Vaiko indėlis - sukurkite finansinį pagrindą vaiko ateičiai

2021 m. Birželio 29 d.

 

Sudomino pasiūlymas?Mygtukas1200x628

Investicija į vaikų ateitį moka geriausias palūkanas, todėl KREDA unijų grupė siūlo ilgalaikio taupymo priemonę – vaiko indėlio paslaugą. 

Sąlygos:

  • iki vaikui sukaks 18 metų;
  • indėlį galima pildyti reguliariais ir papildomais įnašais;
  • prie indėlio augimo gali prisidėti visi: tėvai giminaičiai, draugai;
  • palūkanos į indėlio sąskaitą pervedamos kartą per mėnesį. 

Siekiant efektyvaus investavimo nebūtinos didelės sumos

Svarbus investavimo aspektas – tai suma, kurią ketinate skirti. Svarbu pastebėti, kad investavimas į vaiko ateitį yra ilgalaikis ir truks ne vieną dešimtmetį. Finansų pasaulyje galioja taisyklė, kad efektyviam taupymui reikėtų atsidėti apie 10–20 proc. pajamų. Tačiau, tai anaiptol nėra būtina taupant vaiko ateičiai dėl skirtingų finansinių galimybių. Gera žinia yra ta, kad net mažesnės sumos gali sukurti efektyvią ir ilgalaikę investiciją. 

Planavimas

Svarbu kuo anksčiau pradėti galvoti apie vaiko ateičiai skirtą investavimą. Kas mėnesį vaikų ateičiai skiriamas sumas svarbu planuoti ir optimaliai paskirstyti, o tai reiktų pradėti daryti jau nuo vaiko gimimo. 

“KUPIŠKĖNŲ TAUPA” veiklą pradėjo 1998 m., kai kūrėsi pačios pirmosios unijos. Per šį laikotarpį kredito unija tapo patikima kredito įstaiga, kuri sėkmingai dirba padėdama žmonėms susikurti asmeninę gerovę arba vystyti savo verslą. „Kupiškėnų taupa“ turi daugiau negu 2 tūkst. narių ir nuo įsikūrimo pradžios išaugusį kredito unijos paslaugų skaičių. Be įprastų kasdienių finansinių paslaugų, siūlome išskirtinius taupymo variantus ir lanksčius skolinimo sprendimus. 20-aisiais jubiliejiniais metais atidarytas kredito unijos filialas Rokiškyje ir „Kupiškėnų taupa“ tapo jungtinės centrinės kredito unijos „KREDA“ nare. Kredito unija dirba tam, kad finansinės paslaugos visada būtų prieinamos ir kokybiškos, o specialistai visada pasirengę rasti tinkamiausią finansinį sprendimą unijos nariams. Laukiame Jūsų, nes pas mus – patogiau skolintis, naudingiau taupyti!

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai
SEKITE MUS:

Logo Facebook Png Transparent Image 28Download Instagram Png Logo 20 1